Twoje wyniki wyszukiwania

O mnie

Mocne strony tej agentki nieruchomości to: relacyjność, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na ludzi, charyzmatyczność, wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe (do tego przyczyniły się lata szkoleń z tego zakresu w związku z pracą, którą wcześniej wykonywała), a także nieustanna chęć rozwoju zawodowego i niegasnący uśmiech. Jak sama mówi o sobie: „nigdy się nie poddaję, jestem waleczna, uwielbiam wyzwania, kocham życie!”.

Obszar działania: ta agentka nieruchomości działa głównie na Śląsku, ale nie wyklucza podjęcia współpracy na jakimkolwiek dalszym terytorium.

Dlaczego właśnie nieruchomości?
Gabriela ceni sobie w tej branży całkowitą swobodę w planowaniu pracy, możliwość poznawania ludzkich historii i posiadania na nie realnego wpływu, a także niezależność finansową. Ta agentka nieruchomości uwielbia również nawiązywać nowe znajomości, a całkowita zmiana stylu życia po wcześniejszej pracy na etat pozbawiła ją codziennej rutyny, gdyż w sprzedaży nieruchomości nie istnieją dwie takie same transakcje.

Sprzedaż jakiego typu nieruchomości interesuje ją najbardziej?
Głównie zajmuje się sprzedażą domów i działek, jednak otwarcie przyznaje, że do jej ulubionych należą właśnie sprzedaże domów ze względu na częstszy kontakt z ludźmi i ich historiami.
Dotychczasowe sukcesy: do swoich szczególnych osiągnięć zalicza sprzedaż domu, którego właściciel zajmował się sprzedażą ponad rok, a jej zajęło to 3 miesiące oraz rezerwacja działki po 9 dniach od ukazania się ogłoszenia, którą również właściciel sam próbował sprzedać przez kilka miesięcy.

REFERENCJE;

” Zakup własnego kątka jest bardzo ciężki. Samemu można utonąć , dlatego są tacy ratownicy jak Pani Gabriela! Rozmowa, doradztwo, przekonanie do wspólnej sprawy, pełne oddanie w to co robi, 200% profesjonalizmu i to wszystko w tej przesympatycznej osobie. Słowa piosenki mówią” Nie wierz nigdy kobiecie” w przypadku Pani Gabrieli tracą sens. Ta kobieta oddaje całe swoje zaangażowanie dla nas, by nam się wspaniale mieszkało, by nasze życie stało się lepsze.
Z ogromną przyjemnością polecam pomoc Pani Gabrieli.”

Z pozdrowieniami i podziękowaniem Sławek.

„Chcieliśmy kupić dom, więc zgłosiliśmy się do agencji Re/Max. Pod opiekę dostaliśmy się do Pani Gabrieli.Mieliśmy dużo szczęścia, że mogliśmy współpracować z tak profesjonalną, sumienną i skrupulatną Agentką nieruchomości.
Pani Gabriela była zawsze bardzo pomocna i pełna dobrych rad.Była cały czas w stałym kontakcie z nami, zawsze pomocna i czynna w prowadzeniu bieżących spraw związanych z zakupem domu.
Jest osobą o dużej kulturze osobistej i pełna zaangażowania w swoją pracę .Mamy nadzieję, że osiągnie sukcesy z życiu zawodowym.
Bardzo polecamy współpracę z Panią Gabrielą, ponieważ będę Państwo otoczeni bardzo dobrą opieką i profesjonalizmem.
Gratulujemy Agencji Re/Max takiego pracownika.

Gabriela i Jacek.

„Z pełną świadomością polecam współpracę z panią Gabrielą. Indywidualnie podchodzi do potrzeb klienta, pozostaje z nim w stałym kontakcie. Z dużą dbałością i profesjonalizmem przygotowana oferta, doprowadziła do szybkiego sfinalizowania umowy.”

Paweł

„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Gabrieli Jastrzębskiej za pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży mojego domu. Z przyjemnością rekomenduje Panią Gabrielę jako rzetelnego, solidnego i skutecznego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jestem przekonany o wysokiej jakości świadczonych przez nią usług oraz o najwyższych standardach bezpieczeństwa transakcji. Swoją pracę wykonuje z pasją i 100% zaangażowaniem. Wykazuje się niesamowitą cierpliwością oraz widać i czuć, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Od samego początku naszej współpracy aż do momentu podpisania aktu notarialnego była pomocna w każdej sytuacji.
Pani Gabriela to Agentka, który załatwił za mnie wszelkie formalności. Na pewno przy każdej możliwej okazji skorzystam z usług Pani Gabrieli i będę ją polecać wszystkim. Nie można sobie wyobrazić lepszego specjalisty w tej dziedzinie.”

Grzegorz Kozubek

„Współpraca z Agencją Nieruchomości RE/MAX Invest reprezentowaną przez Panią Gabrielę Jastrzębską przebiegała bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i polecam Panią Gabrielę jako agenta, ponieważ zajęła się sprzedażą mojej nieruchomości z należytą starannością, zaangażowaniem i skutecznością.”

Joanna Rachwał

„Gorąco polecam tą Agencje Nieruchomości, a w szczególności współpracę z Agentką Gabrielą Jastrzębską . W bardzo krótkim czasie pomogła sprzedać nasz dom. Kontakt z agentką super, szybka komunikacja ,pełen profesjonalizm , wszystko tak jak należy.”

Daniel Lesiecki

„Z ogromną przyjemnością udzielam pozytywnych referencji Pani Gabrieli Jastrzębskiej, obsługującej kompleksowo sprzedaż mojej nieruchomości (…). Pani Gabriela wykazała się dużym zaangażowaniem na każdym etapie procesu sprzedaży, jej pełne życzliwości i wsparcia podejście dawało poczucie bezpieczeństwa. Polecam jako rzetelnego i profesjonalnego pośrednika nieruchomości.”

Maria Suchy-Król

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?

Moje oferty

Wszystko (6)
Dom (2)
Działka (2)
Lokal (1)
Mieszkanie (1)
Sprzedaż

Przestronny dom z ogrodem w Janowicach k.BB

760,000 zł
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Zapraszam do zapoznania się z w ...
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na s ...
1 137 m2szczegóły
Sprzedaż

Przestronny dom z ogrodem w Janowicach k.BB

760,000 zł
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Zapraszam do zapoznania się z w ...
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na s ...
1 137 m2szczegóły
Sprzedaż

Luksusowy dom na sprzedaż – Łączka k.S...

1,960,000 zł
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Zapraszam do zapoznania się z w ...
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na s ...
3 300 m2szczegóły
Sprzedaż

Działka rolna Sucha Beskidzka – 5 min....

120,000 zł
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Na sprzedaż działka rolna o pow ...
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3324 mkw. położo ...
Sprzedaż

Działka budowlana-Miedzyrzecze Dolne k.Biels...

230,000 zł
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Mam ogromną przyjemności zaprez ...
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Mam ogromną przyjemności zaprezentować Państwu do sprzed ...
Lokal handlowo-usługowy w centrum Bielska-Białej
Wynajem

Lokal handlowo-usługowy w centrum Bielska-Bi...

8,500 zł na miesiąc
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Oferuję Państwu na wynajem loka ...
GABRIELA JASTRZĘBSKA Agent prowadzący Tel. +48 515 716 563 Oferuję Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy, tzw ...

Opinie pośrednika

Potrzebujesz zaloguj aby opublikować opinię

Porównaj oferty