Oferty pracy Bielsko: zostań agentem nieruchomości!

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Bielsku. Jest to sprawdzona ścieżka kariery, którą podąża ponad 330 agentów nieruchomości w Polsce oraz 130 tysięcy na całym świecie!

Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnim (działamy w tej branży od ponad 50 lat!) doświadczeniem. Obsługujemy klientów na całym świecie, a nasi agenci zajmują się w ich imieniu sprzedażą oraz zakupem działek, domów oraz różnego rodzaju inwestycji biznesowych. Robią to w ponad 110 krajach! Dzięki temu REMAX Invest cieszy się zaufaniem klientów, gwarantując im wyszukiwanie wyłącznie najkorzystniejszych ofert oraz zapewniając stabilność.

Jeżeli więc szukasz dla siebie ciekawego, rozwijającego zajęcia, które będzie wymagające, ale jednocześnie niezwykle satysfakcjonujące, to oferta pracy w Bielsku w naszej firmie może być dla Ciebie wymarzoną propozycją.


Czym zajmuje się agent nieruchomości w REMAX Invest?

Przygotowana przez naszą firmę oferta pracy w Bielsku jest idealną propozycją dla osób, które chcą, aby ich praca zawodowa była nie tylko źródłem utrzymania, ale także prawdziwą pasją. Praca agenta nieruchomości ma wiele niekwestionowanych zalet. Jednymi z największych są: elastyczny czas pracy, stały kontakt z klientami oraz wysokie zarobki. Rynek nieruchomości jest żywy i nieustannie się zmienia, dostosowując się do aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju, dlatego agenci muszą ciągle się uczyć i modyfikować swoje podejście, aby za nim nadążyć. Takie warunki pracy z pewnością wpłyną na Ciebie korzystnie, gdyż dzięki nim nie popadniesz w stagnację i nie uświadczysz nudy. Każdy dzień w naszej pracy to nowe wyzwania, którym należy stawić czoła, a także kontakty z nowymi ludźmi, które często są fascynującą i inspirującą przygodą.

Jeśli zastanawiasz się, co dokładnie wchodzi w zakres obowiązków agenta nieruchomości w REMAX Invest, to poniżej przedstawiamy listę obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty pracy w Bielsku, to będziesz zajmować się m.in.:

  • pozyskiwaniem Klientów i organizacją cyklu sprzedaży nieruchomości z pełnym wsparciem biura,

  • współpracą z zespołem, która generuje szybszą możliwość zarabiania pieniędzy,

  • uczestniczeniem w projektach, które stale rozwijają firmę,

  • tworzeniem najlepszego biura nieruchomości na rynku.

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i zakupie nieruchomości na Podbeskidziu. Obszar naszego działania poza Bielsko-Białą obejmuje takie miasta jak m.in.: Żywiec, Cieszyn, Kęty, Ustroń czy Pszczyna. W naszej ofercie znajdują się więc również nieruchomości z Żywcanieruchomości z Ustronia czy nieruchomości z Cieszyna.


Jakie cechy charakteru powinien posiadać idealny agent nieruchomości?

Zastanawiasz się, czy nadajesz się do takiej pracy? Jeśli tak, to chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Dobrą wskazówką może być przygotowana przez nas krótka charakterystyka osoby, która z pewnością poradzi sobie w pracy agenta nieruchomości i będzie z niej czerpać głęboką satysfakcję. Aby zostać naszym agentem, powinieneś być zdeterminowany i odważny. Niezwykle istotną kwestią jest to, aby być mobilnym. Agenci REMAX Invest nigdy nie siedzą całymi dniami za biurkiem, więc jeśli masz dużo energii i lubisz zmiany, to odnajdziesz się w tej roli. Pamiętaj, że agenci nieruchomości mają stały kontakt z Klientami, a więc podstawowym warunkiem jest również bycie otwartym na innych. Dobry agent nieruchomości to osoba, która nie ma najmniejszych problemów z komunikacją, lubi poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi i nawiązywać bliższe lub dalsze relacje.

Nasza firma przyjmuje zarówno osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym zawodzie, jaki i już przeszkolonych oraz doświadczonych agentów, którzy szukają możliwości dalszego, prężnego rozwoju. Jeśli to, co przeczytałeś powyżej pasuje do Twojej osobowości, to nie czekaj dłużej: aplikuj już dziś! Pamiętaj, że zmiana w życiu jest zawsze możliwa, a wszystko zaczyna się od rozmowy.


Jakie są największe zalety oferty pracy w Bielsku przygotowanej przez naszą firmę?

Korzyści z bycia agentem nieruchomości w firmie REMAX Invest jest bardzo dużo. Praca w naszej firmie zapewnia ciągły rozwój i dostęp do profesjonalnych narzędzi wykorzystywanych na całym świecie, a także daje Ci wolność. Do największych zalet pracy agenta nieruchomości z pewnością zaliczyć można to, że:

  • pracujesz w oparciu o międzynarodowe standardy, które od 50 lat przynoszą najwyższe dochody agentom nieruchomości na całym świecie,

  • otrzymujesz gwarancje wsparcia w marketingu i promowania Twojej marki osobistej,

  • zapewnimy Ci szkolenia rozwojowe doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe,

  • otrzymujesz dostęp do komfortowego miejsca pracy, natomiast to od Ciebie zależy jak często będziesz z niego korzystał,

  • otrzymujesz dostęp do międzynarodowych narzędzi wspomagających Twoją pracę, które zrzeszają agentów REMAX na całym świecie,

  • masz wsparcie na każdym etapie Twojej kariery.

Jeśli więc chcesz dobrze zarabiać, doskonalić swoje umiejętności, pogłębiać branżową wiedzę, a jednocześnie mieć zapewnioną swobodę, koniecznie dołącz do naszego zespołu!

Porównaj oferty