Twoje wyniki wyszukiwania

O mnie

Zmieniam „na sprzedaż” w „sprzedane”
A dokładnie pomagam sprzedać nieruchomość ludziom, którzy chcą to zrobić szybko, skutecznie, bezpiecznie i z zyskiem.
„Nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko trudne do wykonania” Aleksander Wielki – to właśnie tą dewizą kieruje się w swojej codziennej pracy ten agent nieruchomości. Jak mówi o sobie: „zmieniam „na sprzedaż” w „sprzedane”, a dokładnie pomagam sprzedać nieruchomość ludziom, którzy chcą to zrobić szybko, skutecznie, bezpiecznie i z zyskiem”.

Obszar działania: miejsce, w którym pracuje ten agent nieruchomości Bielsko-Biała to najczęściej powiat bielski i żywiecki.

Jak długo zajmuje się sprzedażą nieruchomości?
Wojciech zajmuje się sprzedażą nieruchomości od 5 lat, czemu zawdzięcza swoje duże doświadczenie i pewność w działaniach.
Dlaczego właśnie sprzedaż nieruchomości? „Zawsze chciałem, aby moja praca była moją pasją. Tak się też stało, dziś spełniam się pracując jako agent nieruchomości”. Lubi pracę z ludźmi, która napędza go do działania, ale również uczy cierpliwości i pokory. Wojciech jest osobą ambitną, która w perfekcjonizmie dąży wytrwale do swoich celów. Agent nieruchomości z duszą sportowca. Dziś to hobby, które zapełnia jego wolny czas i jest odskocznią od wszelkich trosk. Jak mówi Wojciech: „sport nauczył mnie dyscypliny, bez której nie mógłbym realizować się tak dobrze w życiu zawodowym i prywatnym”.

Sprzedaż jakiego typu nieruchomości interesuje go najbardziej?
Ze względu na bogatą wiedzę, jaką posiada, sprzedaje nie tylko domy, działki i mieszkania, ale również nieruchomości komercyjne i wszystkie inne, których potrzebują jego klienci.

Dotychczasowe sukcesy: zdobyta wiedza i praktyka związana ze sprzedażą nieruchomości pozwala odnosić mu sukcesy wielokrotnie.

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?

Opinie pośrednika

Potrzebujesz zaloguj aby opublikować opinię

Porównaj oferty